Green Floor

Będziesz miał problem... z wyborem!

KIM JESTEŚMY?

Zespołem ambitnych, aktywnych i doświadczonych na etapie produkcyjnym, sprzedażowym i montażowym osób, które postanowiły skupić w jednym miejscu czołowych producentów podłóg , drzwi i akcesoriów.

Quick-Step Diamond Store

jesteśmy jednym z kilku w Polsce i jedynym w województwie Kujawsko-Pomorskim diamentowym sklepem Quick-Stepa – niekwestionowanego lidera w branży pokryć podłogowych na rynku europejskim.

DAJEMY WAM WIĘCEJ

Dzięki przynależności do Quick-Step Diamond Store

Przynależność do elitarnego grona sklepów diamentowych Quick-Step Diamond pozwala nam zaoferować cały dostępny asortyment tego producenta od najnowszych kolekcji paneli podłogowych, podłóg winylowych i drewnianych po niezliczone rodzaje listew, podkładów, profili i wszystkich niezbędnych dodatków.

Duży Wybór

Oferujemy w jednym miejscu produkty różnych klas od najlepszych po bardzo dobre. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzuje wysoka jakość, której rękojmie dają takie marki jak Quick-Step, Kahrs, Balterio i Moduleo w branży podłóg oraz drzwi Intenso Doors, czy wyższe serie produkcji Porta i DRE.

NASZ ZESPÓŁ

Pomoc i Fachowe Doradztwo

Ambitny i doświadczony zespół dysponujący wiedzą zdobytą na licznych szkoleniach organizowanych przez producentów oraz poczuciem estetyki, która pozwala dobrać odpowiedni asortyment nie tylko pod kątem jakościowym, ale również dopasować go stylem i kolorystyką tak aby idealnie komponowały się z projektowanym wnętrzem.